Zenit, spol. s r.o. – polykarbonátové desky (Vrchlabí)

Pořiďte si praktický skleník z polykarbonátu

Hledáte vhodný materiál ke stavbě přístřešku či zahradní pergoly? Vsaďte na praktické polykarbonátové desky s vysokou průhledností a odolností proti nárazu. Součástí naší nabídky jsou i stříšky s prosklením z polykarbonátu. Jejich výhodou je snadná montáž, nerozbitnost i antikorozní hliníkový rám.

  • Pod parkem 1356
  • Vrchlabí
  • 543 01
  • Kancelář Vrchlabí
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Polykarbonátové desky

Klíčovým oborem činnosti firmy Zenit je dovoz a distribuce polykarbonátových desek. Spolupracujeme se společností Bayer MaterialScience, předním světovým výrobcem polykarbonátu.

Dodáváme komůrkové, vlnité i trapézové polykarbonátové desky. Ty jsou v kombinaci s ocelovou, dřevěnou nebo hliníkovou konstrukcí praktickým řešením prosklení přístřešků či pergol. Jedná se také o vhodnou volbu pro různá zastřešení.

Zásadní výhodou polykarbonátových desek je vysoká průhlednost a světelná prostupnost. Velkým plusem je také extrémní odolnost proti nárazu, která činí desky téměř nerozbitnými.

Skladem máme široký sortiment typů, barev a rozměrů desek z polykarbonátu. Snadno si tedy vyberete takovou variantu, která nejlépe vyhovuje vašemu projektu.

Dodáváme kompletní skleníky z polykarbonátu

Hledáte praktický skleník pro pěstování zeleniny či květin? Zvolte řešení v podobě kompletní stavebnice z polykarbonátových desek.  

Celý systém je vymyšlen a vyroben s ohledem na co nejsnazší montáž a manipulaci. Skleník z polykarbonátu snadno sestavíte pomocí zasouvacích lišt. Kompletní stavebnici bez problémů přepravíte na zahrádce svého vozu.

Skleníky z polykarbonátu jsou vybaveny antikorozním hliníkovým rámem a nastavitelným ventilačním oknem. Vysoce kvalitní komůrkový polykarbonát o síle 4 mm je opatřen UV filtrem, díky kterému nedochází k zažloutnutí ani křehnutí.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.